• kontakt@kaniaphotography.pl

Ścianki tapicerowane- nowość która zamieni biuro w ciche i przytulne miejsce dla każdego.

Ścianki tapicerowane- nowość która zamieni biuro w ciche i przytulne miejsce dla każdego.

Ścianki tapicerowane cieszą się coraz większa popularnością wśród klientów. I nic w tym dziwnego jeśli weźmiemy pod uwagę szereg zalet jakie wprowadzają do aranżacji i funkcjonowania biur. Ścianki to element który pozwala na stworzenie ciekawego miejsca, o nietypowym wystroju, dla każdego kto chce pracować w miejscu przyjaznym i cichym.

Jakie funkcje spełnia ścianka tapicerowana?

Ścianka tapicerowana ma postać dużego ekranu, który jest osadzony na specjalnie skonstruowanych podstawkach metalowych, co umożliwia ich szybki montaż lub przestawienie w razie przemeblowania. Dzięki temu mamy cały szereg możliwości związanych z aranżacją przestrzeni biurowych. Ekrany tapicerowane pozwalają na wydzielenie odpowiednich stref dla każdego pracownika osobno lub dla jednej grupy pracującej razem. W przestrzeniach typu open space pracownicy najczęściej skarżą się na hałas i brak miejsca, gdzie w spokoju można przeprowadzić rozmowę z klientem.

Ścianki działowe pokryte materiałem to rewelacyjne rozwiązanie dla tego typu miejsc. Biuro można podzielić na mini pokoje, gdzie każdy będzie mógł odetchnąć od rwetesu panującego w biurze i skupić się na powierzonych obowiązkach. Ekrany bardzo dobrze wyciszają dźwięki jakie rozlegają się w biurze. Każde urządzenie, każda rozmowa pomiędzy pracownikami lub z klientami, to źródło hałasu, które skumulowane czasami naprawdę bywa nie do wytrzymania.

Ścianki pozwalają na wyodrębnienie poszczególnych stref, wygłuszając harmider panujący wokół. Oprócz tego ścianki tapicerowane mogą stanowić bardzo ciekawy i oryginalny element wystroju. Materiał i kolor jaki jest zastosowany na zamówionej ściance zależy tylko od zleceniodawcy i jego pomysłu na aranżację wnętrza biura.

Materiał na ściance może być wielokolorowy, z motywem przewodnim, w stonowanych barwach lub też nietypowej strukturze, która urozmaici wnętrze biura. Materiał jaki zastosujemy na ściance można prać lub wytrzepywać z kurzu, a jeśli zamarzy nam się inny wystrój biura, z łatwością można go zastąpić innym materiałem.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz